Ziraat, Etlik Cd 14/A, 06110 Altındağ/Ankara
(0312) 384 60 35
bilgi@yenibaskentveteriner.com

HAKKIMIZDA

7/24 Hizmetinizde.

Her sevgi dolu evcil hayvan ebeveynin amacı, uzun, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamak için tüylü bir arkadaştır. Yeni Başkent Veteriner Kliniği bu hedefi çok ciddiye alıyor, bu nedenle sağlık hizmetine ve  iyi sağlığın temeline  büyük önem veriyoruz.

 Evcil hayvanların sağlıklar sorunları olmadan önce düzenli bakımlarını için bir sistem oluşturmak için, iyi oldukları sırada izlenmesi gerekmektedir. Yıllık kontroller hem önleyici hem de erken tedavi için birçok fayda sağlar. Aşılamadan, evcil hayvanınızın genel beslenmesinin kilo ve beslenmeyi de içerdiği kadar iyi  durumda olmasına kadar, evcil hayvanınızı tanıyıp sağlık yönlerini izliyoruz.

 

İlk önce, sizinle ve evcil hayvanınızla güvenilir bir ilişki geliştiriyoruz. Evcil hayvanınız bizimle kendimizi güvende ve rahat hissettiğinde, sağlıklarını daha doğru bir şekilde değerlendirebilir ve bu sağlığını devam ettirmek için bakım uygulayabiliriz.

 Evcil hayvanınızın vücudunun olması gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için kapsamlı bir fizik muayene de dahil olmak üzere kliniktir. Aşıları, bağırsak parazit durumlarını, kan ve idrar durumlarını, diş temizliğini ve diğer hizmetleri içeren  özel bir koruyucu sağlık planı tasarlayacağız.

 Her yaştan evcil hayvanlar için kapsamlı sağlık planları sunmaktadır. Her plan, yaşamınız ne olursa olsun, evcil hayvanınız için bir düzen oluşturabiliriz.

Call Now ButtonHemen Arayınız